• Seko:

Mērķis

Lai iegādātos un pasūtītu ziemas dārzu savā īpašumā, svarīgi ir saprast, kādam mērķim jūs to vēlaties izmantot.

Cilvēks izsenis ir tiecies būt tuvāk dabai. Jo īpaši vēlme pēc zaļā dabas stūrīša ir gada vēsajos mēnešos, kad ārā aiz loga šalc drēgni vēji, līst auksts rudens lietus vai mīkstām pārslām krīt kārtējais Ziemassvētku sniegs.

Ziemas dārzs dod iespēju relaksēties, uzņemt lielu daudzumu saules enerģijas, pozitīvas emocijas un ziedu smaržu. Tā ir lieliska telpa, kur pavadīt klusus ziemas vakarus un iemalkot agrā pavasara aromātisko tēju. Tā ir vieta, kur senas draudzenes satiekas un pārrunā dienās notikušos notikumus. Ziemas dārzs ir oāze, kur ģimene vienkopus dalās patīkamās atmiņās un apspriež nākotnes plānus.

Ziemas dārzs ir arī fantastisks arhitektūras elements, ar kura palīdzību ir iespējams paplašināt telpu. Stiklotā konstrukcija dod daudz gaismas un pilnībā aizsargā no lietus un sniega. Laužot stereotipus par to, ka ziemas dārzs ir domāts tikai ziedu un augu mīļiem, varam teikt, ka ziemas dārzs var būt gan ēdamtelpa, gan darba istaba, tas var būt kā atpūtas telpa un pat guļamistaba ar skatu uz zvaigznēm.uz zvaigznēm.